Cesta doby dávné

Co jste se jen všechno chtěli dozvědět a na co všechno jste se jen báli zeptat?
Tady najdete spoustu odpovědí... a také spoustu otázek =)

Ptáme se...

Budete chodit na "táborové večery" alias promítání filmů?

No, možná... (5890)
 

Určitě ne... (5816)
 

OdkazyBanner 81x33

OOTS.cz

T-fish - originál design křesťanských trik

Přihlásit se...

Návštěvnost

RSS kanál

RSS

Správce webu


Admin: Vít Mach

Hlavní stránka

Velký sen Petera Jacksona převedený velkolepým
způsobem na stříbrná plátna - sen převést knižní trilogii anglického profesora Johna Ronalda Reuela Tolkiena Pán Prstenů. Jak dlouho to vlastně točil? Pět let? =)
Pod tímto textem se na Vás nejdříve usmějí trailery na Společenstvo prstenu, Dvě věže a poté na Návrat krále. Poté na Vás čeká takzvaný SUPERTRAILER =) Takový bonbónek. Následuje bitva na Amon Henu, což je část, kdy se vlastně rozpadá Společenstvo.
Posledni komentare
15.04.2008 18:01:42: Pán Prstenů... tolik milovaný, někým zatracovaný... každopádně určitý milník filmové historie. Bez p...
Film, který je působivým uměleckým dílem, natočený podobně jako Captain Sky (kdo zná český název, napište mi ho do komentářů, já ho sem pak připíšu i se jménem toho, kdo mi to připomněl =). Pamatujte ale, že je to zpracované podle komiksu Franka Millera, který je fantasticky laděný, a ne podle nějaké historické verze ;)
Každopádně i zde stojí odvážný spartský král Leonidas proti perskému útočníkovi Xerxéovi...
Druhému videu dělá doprovod Carmina Burana... ne, nic? Ono to tady už jednou bylo, u nějakého filmu =) Víte u kterého? =)
Tentokrát v jednom článečku dva filmy - Asterix a Kleopatra... a... Asterix a Kleopatra =) První videa jsou z animavoného filmu, poslední už jsou z hraného filmu.
Vídejko hned pod tímto textem je z původního filmu, kde zrovna jeden zloduch - s jistým pěveckým nadáním =) - vaří "dortík" pro Kleopatru. Následuje scéna už z hraného filmu, kde je oblíbená scéna s písničkou "I feel good" =).
Nechť se líbí =)
Něco na odlehčení, co Vy na to, vážení návštěvníci? Dějinně je to sice trošku nepřesné, jak zařazení Asterixe sem, tak Asterixovo meření sil s Vikingy, ale co už... =)
V první ukázce najdete trailer k poslednímu animovanému filmu, Asterix a Vikingové. Druhé video je záběr z filmu, jak za zvuků písničky Eye of the tiger z filmu Rocky probíhá galský výcvik nových válečníků =D
Pro změnu videa s tématikou Vikingů. Válečníci, kterých se bály postupně snad všechny přímořské oblasti okolo Skandinávie... pak britské ostrovy, francouzské pobřeží... vylodili se i v Itálii, vpadli do Ruska, kde se dokonce stali vládnoucí dynastií. A v neposlední řadě se také přes Grónsko dostali až do Ameriky...
Ve vídejku uvidíte takovou průlet drsným životem Vikingů za zvuků skvělé hudby. A drsný život? Vždyť drancovali napříč celou Evropou... A dalších pět věcí? Sice je to anglicky, ale věřím, že si alespoň něco přeložíte. Kdyby ne, tak minimálně je to krásný obrazový materiál (skvělý podklad pro výrobu kostýmů =)
Posledni komentare
17.04.2008 07:21:06: skvela pracesmiley${1}
16.04.2008 15:45:02: A perlička na závěr smiley${1}smiley${1}
16.04.2008 15:35:06: Demonaz chtěl něco více o vikinzích... tak jsem sem hodil hned PĚT smiley videí s vikingskou tématikou...
15.04.2008 16:21:51: faajne video aj ta music taky fajnesmiley${1}
Film, který snad je a snad není fikcí aneb jak se Arab, přezdívaný Vikingy "Ébn" se "psem" dostane až na daleký sever. Jestli tomu věříte... čas od času je to zajímavé podíváníčko =)
První video je dejme tomu trailer, nebo spíše takový průřez filmem. Hudba je ale nepůvodní, není z toho filmu.
1  
..  
9  
10  
11