Cesta doby dávné

Co jste se jen všechno chtěli dozvědět a na co všechno jste se jen báli zeptat?
Tady najdete spoustu odpovědí... a také spoustu otázek =)

Ptáme se...

Budete chodit na "táborové večery" alias promítání filmů?

No, možná... (5890)
 

Určitě ne... (5816)
 

OdkazyBanner 81x33

OOTS.cz

T-fish - originál design křesťanských trik

Přihlásit se...

Návštěvnost

RSS kanál

RSS

Správce webu


Admin: Vít Mach

Naše tábory

...aneb s kým vším už jste měli možnost se na středověkých táborech setkat. Za ty roky, jak by řekli naši bratia zo Slovenska, toho bolo vela =)
...aneb tady jsou fotky z táborů, ať poznáte nejen krajinu a prostředí, kde trávíme každý rok 11 dní, naplněných duchem středověké doby, přátelství a bitev =)
...a nakonec tady taky najdete pár zajímavostí, co na tábor patří a co naopak ne, jak to na táboře chodí a chodit bude =)

...aneb o veliké udatnosti a nebojácnosti táborníků roku 2009. Tématem tábora byli Tataři, respektive jejich invaze a podrobení velké části Evropy. Kdo tedy chce býti zpraven o odvaze bojovníků 13. století, nechť čte dále...

Posledni komentare
09.03.2010 14:47:34: To se musíš umět přidat na správnou stranusmiley${1}
09.03.2010 07:19:39: jj to jsem říkal hned na začátkusmiley${1} a je to smutnésmiley${1}
08.03.2010 14:19:19: Historii píší vítězové, no ne?smiley${1}
08.03.2010 08:06:18: Věc se má tak ve snu se mi zjevil udatný a nad míru pohledný velitel tatarůsmileya říkal že jste měli ...
Vážení a milí, je to tady =) Díky tomu, že František na táboře natáčel i videa na úžasný výdobytek moderních technologií - fotoaparát =D Takže klikejte dále a dívejte se na takové skvosty jako je Hugovo tančení s žirafou, vaření na táboře v podání vedoucích a další a další perly =D
Posledni komentare
18.08.2009 16:02:22: Ta Hugova žirafa je stejně the best smiley${1}
Ladies and gentlemen, je to skoro rok, co jsme jeli na tábor. A nebude trvat dlouho a zase pojedeme =) Poslední neděli před prázdninami (a před víkendem, kdy budeme stavět tábor=) jsme měli už druhé předtáborové setkání se skauty. Promítali jsme si fotky, povídali... a speciálně pro tento večer bylo uděláno silami Katky Abrahámové a mě, Víti Macha.
Pokud s námi chcete jet na tábor či jste ve fázi, kdy jste se o našich táborech dozvěděli a chcete znát další informace, tak se Vám určitě bude hodit tento článek, kde se zkusíme trochu představit a dát Vám to, co chcete vědět =)
Táborová bitva
...a video z jeho průběhu =) První díl pokrývá den první až pátý (po neděli), díl druhý zřejmě pokryje zbytek. Ale ještě není hotový =)
1  
2  
3  
4